Ohlédnutí za školními akcemi ke konci školního roku

 

Třídy OKEZ2 a BPC2B se vydaly na školní výlet do Javoříčských jeskyní a na hrad Bouzov. Na výletě panovala příjemná atmosféra a studenti si užili jak zajímavé prohlídky těchto turistických míst, tak i pěší výlet krásnou přírodou.
 
Studenti tříd AT1 a IT1 se vydali v rámci dějepisu na exkurzi do Židovské čtvrti v Boskovicích. Dozvěděli se zajímavé informace o židovských zvycích a tradicích a navštívili místní synagogu a rituální lázně mikve.
 
Třída BPC3A se ponořila do historie a navštívila na hradu Špilberk kasematy - spletité temné barokní chodby.
 
Studenti z třídy BPC2A se zase vyřádili sportovně - zahráli si populární hru Laser Game.
 
Věříme, že tyto akce byly příjemným zpestřením konce školního roku!
 
   
 
 
 

Kontaktní údaje

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
náměstí 9. května 2153/2a, 680 11 Boskovice
IČO: 00056324
+420 516 426 200